ADDUR – pompy ciepła

Nasza firma działa w sektorze rynku energii odnawialnej od 2004 roku. Jesteśmy dystrybutorem i instalatorem szwedzkich pomp ciepła marki NIBE i IVT oraz niemieckich  profesjonalnych pomp dużej mocy marki DIMPLEX i AlphainnoTec.
Od 2014 roku projektujemy i wykonujemy energooszczędne, ekologiczne systemy grzewcze OZE, których praca oparta jest głównie na niezawodnych, wysoce zaawansowanych technologicznie pompach ciepła współpracujących z systemami fotowoltaicznymi – hybrydy (patrz zakładka realizacje).
Jesteśmy partnerem dla inwestorów, użytkowników, wykonawców oraz projektantów. Dla wszystkich, dla których tania energia cieplna oraz darmowa moc chłodnicza jest niezbędna.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Dowiedz się więcej na temat świadczonych usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje szeroki wachlarz usług instalacyjnych branży sanitarnej. Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom gwarantujemy niezawodność i wysoką jakość wykonanych przez nas instalacji.

Dlaczego z nami?

Pracujemy metodą – zaprojektuj i wykonaj pod klucz. Firma posiada pracownię projektów branży sanitarnej, własny zespół wiertnic, zespół montażu pomp ciepła, zespół montażu instalacji grzewczych i wod-kan.
Nasz system grzewczy pozwoli tanio, bezobsługowo i ekologicznie ogrzać twój dom, biuro, pensjonat, hotel, zakład produkcyjny lub halę oraz jednocześnie przygotuje wystarczającą ilość ciepłej wody użytkowej.
Wykonujemy węzły i instalacje cieplne o mocach od 6 kW do 220 kW i więcej. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych instalacji.
Nasi partnerzy – Szwedzkie firmy NIBE i IVT są jednymi z największych producentów pomp ciepła. Dobieramy i montujemy też pompy ciepła Niemieckich firm takich jak DIMPLEX i AlphainnoTec.

Nasze cele

Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych, energooszczędnych, tanich w eksploatacji i ekologicznych systemów grzewczych, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Miesięczny koszt ogrzewania 1m2 powierzchni ( w tym produkcja CWU ) przy zastosowaniu pomp ciepła kształtuje się od 0,90 zł dla obiektów mieszkalnych do 1,70 zł przy ogrzewaniu budynków wielorodzinnych oraz hal i biurowców (ceny energii el. 2010-2011r). Cena ta zależy od strat ciepła na obiekcie oraz ceny energii elektrycznej, która różni się dla potrzeb mieszkalnictwa i dla przemysłu.